Nastav mysl na úspěch za 21 dní

Online trénink obsahující SUCCESS MIND-SETTM - revoluční metodu, která nastaví vaši podvědomou mysl na úspěch během 21 dní

DOKONČETE OBJEDNÁVKU ZDE:

 • ANO, souhlasím,

že si vyhradím 10-15 minut denně, po dobu 21 po sobě následujících dní, abych
mohl(a) nerušeně praktikovat metodu SUCCESS MIND-SET™, zatímco budu relaxovat.

 • ANO, souhlasím,

že od 5. 1. 2020 se zúčastním 3 týdenního tréninku Nastav mysl na úspěch za 21 dní! 
Převezmu 100% zodpovědnost za svůj život a využiju svůj plný potenciál k tomu, abych změnil(a) svůj život a tím i svět k lepšímu.

 • ANO, souhlasím,

že získám revoluční metodu SUCCESS MIND-SET™ díky které nastavím svoji podvědomou mysl tak, aby podporovala můj úspěch, v souladu s mým vědomým záměrem.

 • ANO, souhlasím,

že abych dosáhl(a) úspěchu, musím nejdříve upgradovat své podvědomí a nastavit svou podvědomou mysl na úspěch. Teprve potom má smysl začít vynakládat úsilí.

 • ANO, souhlasím,

že získám od Míši zpětnou vazbu a odpovědi na otázky k tréninku ve 3 živých vysíláních. Živý online mentoring bude probíhat na konci každého týdne.

 • ANO, souhlasím,

že získám NLP metodu pro zjištění pevnosti mých přesvědčení, abych si mohl(a) ověřit, jak pevně mám ve svém podvědomí ukotvena jednotlivá základní podporující přesvědčení.

 • ANO, souhlasím,

že získám test mého sebevědomí. Otestuji si, jak jsem na tom se svým sebevědomím a od Míši navíc získám tipy, jak moje sebevědomí jednoduše zvýšit.

 • ANO, souhlasím,

že získám jednoduchý a účinný trik, jak s lehkostí dosáhnout takové motivace, jak aby mi moje (novoroční) předsevzetí tentrokrát konečně vydržela.

 • ANO, souhlasím,

že účastí v tréninku se zapojím do soutěže o 60 minutový NLP koučink s Míšou
v hodnotě 1.780 Kč, který získá výherce zcela ZDARMA.

 • ANO, souhlasím,

že konečná cena tréninku včetně všech uvedených bonusů je 4.990 Kč 2.970 Kč.

 • ANO, vím,

že pokud DNES uhradím objednávku a bude mezi prvními 10 nejrychleji uhrazenými objednávkami,  získávám díky tomu speciální V.I.P. dárek - 30 minutovou soukromou online konzultaci v hodnotě 890zcela ZDARMA.

 • ANO, jdu do toho, Míšo!

Došlo mi, že správně nastavené podvědomí je klíčem k úspěchu. Ano, chci nastavit
svou podvědomou mysl na úspěch!
Ano, jsem připraven(a)...

ODESLAT PŘIHLÁŠKU:

 Roky jsem běžela nekonečný krysí závod, bezúspěšně... 
Pak jsem objevila metodu
SUCCESS MIND-SETTM a začala si plnit své sny.

Míša Vymětalová

Průvodce na cestě z vězení
vaší vlastní hlavy

Proč do toho jít
s Míšou?

"... Požádala jsem Míšu o její metodu SUCCESS MIND-SET™ a začala jsem s okamžitou a každodenní aplikací. Tato metoda mně pomohla zklidnit mysl a s postupem času jsem se začala cítit lépe. A hlavně – konečně jsem se pořádně vyspala! Najednou jsem to začala být opět JÁ. Přestala jsem přeskakovat a začala jsem se opět plně soustředit na ten projekt, na kterém jsem právě pracovala. Moc Míši děkuju."
Mgr. Ludmila SlezákováFinanční poradce a autorka projektu Finanční svoboda žen
Koučink s Míšou byl jeden z nejpřínosnějších, které jsem absolvovala. Míša je průvodce po galaxii pocitů v hlubinách lidské duše. Nejen, že je skvělá koučka, která si velmi brzy získala mou důvěru. Míša je člověk na pravém místě a jsem moc ráda, že ji znám. Díky ní jsem se posunula zase o kousek blíž sobě.
BcA. Hana VicherkováFotografka
Na Míši obvivuju způsob, jakým komunikuje a přemýšlí o věcech do větší hloubky, než většina lidí co znám. Obdivuju, jak se dokáže uvnitřnit, když naslouchá a komunikuje. Má krásný přístup k duchovnímu životu a vnímá hloubky duše. Míša je prostě hlavně úžasnej ČLOVĚK, kterých po světě moc nechodí. Má srdce na pravém místě, žije pro lásku, je průzkumnice života a nových věcí. Myslím si, že je dobrá koučka, protože je bystrá a rychle jí to zapaluje a zároveň dodává nezbytný pocit klidu.
Monika MelivaCertifikovaná lektorka QIGONG a jógy, profesionální kouč
Míša je expertem na krásu v hlavě, dokáže lidi dostat do klidu, nadhledu a zároveň propojovat různé lidi skrze komunity... Míšo, obdivuju na tobě tvůj klid, nadhled, určitou schopnost propojovat různý koncepty věcí, který by třeba jen tak někoho nenapadlo propojit... dost často jsi mi dala radu, která pro mě byla dost užitečná, ale zároveň by mě to nenapadlo... schopnost napojit se na druhýho člověka, což jsem vnímala zejména při koučování... ochota a proaktivita, kdy sama od sebe pomáháš druhým.
Alessandra LanzafameSoulful business mentor